Uus Wind River kasiino avada 1. mai

By

Uued kasiinod

Riverton – kasiino mäng Wyoming algab uue ajastu võib 1, kui Põhjamaade Arapaho hõim avab oma kasiino täisteenindusega tuule jõe uue Lõuna-45 000-ruutjalgade hoone Riverton.

Uus kasiino suurim deklaratsioon iseloomustab 750 mänguautomaati web link, Kaheksa tabeli mängud, kaks restorani, espressoriba, kingitusepood, eraldi 4.500-ruutmeetri koosoleku / konverentsi- ja meelelahutuskeskus ning mitte-aurutav mäng 70 autoga. Uus asukoht pakub ka sillutatud parkimispiirkonda ja uue kasiino kõrval täiesti 850-spaika.

420 töötajaga, millest enamik on Põhjamaade Arapaho tribal liikmed, on uus kasiino hõimu suurim tööandja.

Uus kasiino, peaaegu kahekordse vormi oma eelkäija, istub bluffile, mis vaadeldakse mõne ja suure jõgede tuule ja Riverton linna tuult. Seal on 230 uut mänguautomaati ja neli uut laua mängud, mis olid algse kasiinos. Uue funktsiooni jaoks on peatee 789 suur elektrooniline märk.

“Uus Wind River Casino pakub Las Vegas stiilis õhkkond lopsakas vaip, 25 lameekraaniga teleriekraanid kasiino, rikkaliku maa toonide värvide, kõrgete lagede, spetsiaalse valgustuse ja silmapaistva tervisliku süsteemi abil,” ütles Jim Conrad, peadirektor. “Me oleme rahul, et pakkuda väga hästi söögionali uue kasiinos meie punase Willow restoranis ja CEE-s Nokuu või” istub ja jääb mõnda aega kohvikuga ja kingitusepood, täielikult kvaliteeti ja sellist tüüpi Mugavus üks oleks sellise kõrgema lennufunktsiooni. ”

Conrad ütles, et liikumine uue kasiino algab aprilli keskel. Ta ütles, et uut kasiino avamist reguleeritakse 1. maiks ja et suur avamise tähistamine on konstrueeritud juuni alguses.

Tuulekiirte praegune kasiino, mis asub linna lähemale linnale, muudab poe ja suitsu kasiino 789 ja jääb avatuks umbes 80 mänguautomaati. Mugavuse pood ja tubakapood seal laiendatakse. Suitsetamise 789 kauplus ja kasiino pakuvad jätkuvalt toitu ja kütust reisijatele ja transporditehnikatele, sealhulgas diislikütusetele. Ehituses varem asuv Bingo operatsioon naaseb ka.

Tuuli jõe tuule avamisega omab Arapaho põhja suguharu ja töötab kolm kasiinot tuule jõe publiku reserveerimise kohta. Kolmas kasiino on peaaegu 10 000 ruutjalga väike tuul. Väheste tuule kasiino pakub kaks eraldi mängupiirkonda 140 Las Vegas-stiilis mänguautomaati, C-poe ja deliga.

You may also like